top of page

!Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego wyłącznie w towarzystwie rodzica/opiekuna prawnego lub po uzyskaniu jego pisemnej zgody. Oświadczenie do podpisania znajdziesz tutaj.  

Anker 1

częste pytania

Jak przygotować się do przejścia Parku Linowego?

Ponieważ nasz park dysponuje trzema trasami na trzech różnych poziomach wysokości i trudności

naprawdę każdy może skorzystać z atrakcji. Zostaniesz wyposażony w profesionalny sprzęt asekuracyjny (kask, uprząż z karabinkami i bloczkiem do zjazdu na tyrolkach) i odpowiednio przeszkolony na trasie szkoleniowej przez naszych instruktorów, którzy też cały czas będą czuwali 

nad twoim bezpieczeństwem. Ubierz się proszę w wygodne ale odpowiednie ubranie (długi rękaw, długie spodnie, sportowe buty). Pamiętaj że w czasie wspinaczki twoje ubranie może się pobrudzić lub uszkodzić. Polecamy rękawice które możesz przynieść ze sobą lub kupić u nas.

 

Czy korzystanie z parku linowego jest bezpieczne?

Nasz park został zbudowany przez profesjonalną firmę wyspecjalizowaną na budowie parków linowych w całej Europie. Przegląd techniczny regularnie jest przeprowadzony przez firmę HMM (TECHNIKI ALPINISTYCZNE). Nasi instruktorzy zostali odpowiednio przeszkoleni przez instruktora alpinizmu. Sprzęt asekuracyjny (firmy PETZL) i nowoczesne karabinki francuskiej firmy CLIC-IT oraz liny konstrukcyjne odpowiadają najwyższym standardom europejskim. 

Po przeszkoleniu przez nas i przestrzeganiu regulaminu będziesz mógł bezpiecznie przejść wszystkie trasy. Nasz system asekuracyjny nie pozwala na nieświadome odpięcie od liny zabezpieczającej co w innych parkach jest największym zagrożeniem.

 

Od ilu lat moje dziecko może wejść na park linowy?

Wiek twojego dziecka nie jest istotny. Ważne jest, aby ono mogło samodzielnie używać sprzęt i dosięgnąć linę asekuracyjną jednoręcznie na wysokości 145cm. Polecamy jednak aby dziecko miało conajmniej 7 lat. Pamiętaj że jako rodzic lub opiekun prawny odpowiadasz za dziecko co oświadczasz

pisemnie.

 

Czy można korzystać z parku w czasie trudnych warunków atmosferycznych?

Jak najbardziej! Jedynie przy burzy i silnym wietrze wstęp na park linowy ze względu na bezpieczeństwo jest zabroniony. Jeżeli nie jesteś pewny, zadzwoń do nas.

Anker 2

DLA SZKÓŁ

Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa oraz Państwa podopiecznych do spędzania aktywnego czasu na świeżym powietrzu.

Park Linowy to wspaniały sposób na zabawę grupową. Dzieci wspólnie pokonują przeszkody i poznają wlasne granice. Wspinaczka wpływa pozytywnie na samopoczucie i powoduje szeroki usmiech na ustach. Wysiłek fizyczny na powietrzu to doskonała forma rekreacji dla dzieci. Oferujemy uczestnikom 3 trasy o różnym stopniu trudności: niską średnią i trudną. Wykwalifikowana kadra instruktorów i odpowiedni sprzęt zapewnią uczestnikom bezpieczeństwo, moc adrenaliny i dobrą zabawę.

W trakcie wspinaczki nauczyciel może (ale nie musi) odpoczywać na leżaku. Kiedy w innych parkach linowych musimy cały czaz czuwać nad tym aby dzieci sie dobrze przypinały, u nas nowoczesny inteligentny system asekuracyjny nie pozwala na błędy. 

Dla grup zorganizowanych możliwa jest rezerwacja poza godzinamy otwarcia. Oferujemy również RABAT GRUPOWY.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i chętnie pomożemy przy organizacji! W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy pod parklinowy.lagow@gmail.com

bottom of page