!Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego wyłącznie w towarzystwie rodzica/opiekuna prawnego lub po uzyskaniu jego pisemnej zgody. Oświadczenie do podpisania znajdziesz tutaj.  

 

częste pytania

Jak przygotować się do przejścia Parku Linowego?

Ponieważ nasz park dysponuje trzema trasami na trzech różnych poziomach wysokości i trudności

naprawdę każdy może skorzystać z atrakcji. Zostaniesz wyposażony w profesionalny sprzęt asekuracyjny (kask, uprząż z karabinkami i bloczkiem do zjazdu na tyrolkach) i odpowiednio przeszkolony na trasie szkoleniowej przez naszych instruktorów, którzy też cały czas będą czuwali 

nad twoim bezpieczeństwem. Ubierz się proszę w wygodne ale odpowiednie ubranie (długi rękaw, długie spodnie, sportowe buty). Pamiętaj że w czasie wspinaczki twoje ubranie może się pobrudzić lub uszkodzić. Polecamy rękawice które możesz przynieść ze sobą lub kupić u nas.

 

Czy korzystanie z parku linowego jest bezpieczne?

Nasz park został zbudowany przez profesjonalną firmę wyspecjalizowaną na budowie parków linowych w całej Europie. Przegląd techniczny regularnie jest przeprowadzony przez firmę HMM (TECHNIKI ALPINISTYCZNE). Nasi instruktorzy zostali odpowiednio przeszkoleni przez instruktora alpinizmu. Sprzęt asekuracyjny (firmy PETZL) i nowoczesne karabinki francuskiej firmy CLIC-IT oraz liny konstrukcyjne odpowiadają najwyższym standardom europejskim. 

Po przeszkoleniu przez nas i przestrzeganiu regulaminu będziesz mógł bezpiecznie przejść wszystkie trasy. Nasz system asekuracyjny nie pozwala na nieświadome odpięcie od liny zabezpieczającej co w innych parkach jest największym zagrożeniem.

 

Od ilu lat moje dziecko może wejść na park linowy?

Wiek twojego dziecka nie jest istotny. Ważne jest, aby ono mogło samodzielnie używać sprzęt i dosięgnąć linę asekuracyjną jednoręcznie na wysokości 145cm. Polecamy jednak aby dziecko miało conajmniej 7 lat. Pamiętaj że jako rodzic lub opiekun prawny odpowiadasz za dziecko co oświadczasz

pisemnie.

 

Czy można korzystać z parku w czasie trudnych warunków atmosferycznych?

Jak najbardziej! Jedynie przy burzy i silnym wietrze wstęp na park linowy ze względu na bezpieczeństwo jest zabroniony. Jeżeli nie jesteś pewny, zadzwoń do nas.

 

DLA SZKÓŁ

Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa oraz Państwa podopiecznych do spędzania aktywnego czasu na świeżym powietrzu.

Park Linowy to wspaniały sposób na zabawę grupową. Dzieci wspólnie pokonują przeszkody i poznają wlasne granice. Wspinaczka wpływa pozytywnie na samopoczucie i powoduje szeroki usmiech na ustach. Wysiłek fizyczny na powietrzu to doskonała forma rekreacji dla dzieci. Oferujemy uczestnikom 3 trasy o różnym stopniu trudności: niską średnią i trudną. Wykwalifikowana kadra instruktorów i odpowiedni sprzęt zapewnią uczestnikom bezpieczeństwo, moc adrenaliny i dobrą zabawę.

W trakcie wspinaczki nauczyciel może (ale nie musi) odpoczywać na leżaku. Kiedy w innych parkach linowych musimy cały czaz czuwać nad tym aby dzieci sie dobrze przypinały, u nas nowoczesny inteligentny system asekuracyjny nie pozwala na błędy. 

Dla grup zorganizowanych możliwa jest rezerwacja poza godzinamy otwarcia. Oferujemy również RABAT GRUPOWY.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i chętnie pomożemy przy organizacji! W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy pod parklinowy.lagow@gmail.com